Výsledky 2014

Karate Lions Cup
13.12.2014
Kihon Ido žáci do 6 let    
1. Dobrozemský Lukáš   SKK Attfis Ostrava
2. Noštinský Sebastián   VSK VŠB-TU Ostrava
3.        
3.        
         
Kihon Ido žákyně do 6 let    
1. Jančíková Kamila   Karate Přelouč
2. Hrazdírová Valentýna   SK Trial
3.        
3.        
         
Kata žáci 7-9 let 8. – 7. kyu    
1. Orság Tadeáš   SKBU Trutnov
2. Kasal Michal   Karate Lions Pardubice
3. Filip Ondřej   Gryf Liberec
3. Makovský Zbyněk   Karate Lions Pardubice
         
Kata žáci 7-9 let + 6. kyu    
1. Paterson Galen Darren Karate Lions Pardubice
2. Orság Tadeáš   SKBU Trutnov
3. Pochman Jakub   SKK Attfis Ostrava
3. Filip Ondřej   Gryf Liberec
         
Kata žákyně 7-9 let 8. – 7. kyu    
1. Vaškovská Michaela   Gryf Liberec
2. Kindlová Veronika   Karate Lions Pardubice
3. Venclová Eva   SKBU Trutnov
3. Strnadová Natálie   SKK Attfis Ostrava
         
Kata žákyně 7-9 let + 6. kyu    
1. Ondroušková Amálie   SKK Attfis Ostrava
2. Vaškovská Michaela   Gryf Liberec
3. Venclová Eva   SKBU Trutnov
3. Petrušková Lucie   SKK Attfis Ostrava
         
Kata žáci 10-11 let 8. – 7. kyu    
1. Vrba Michal   TJ Fulnek
2. Doubravský Matouš   Gryf Liberec
3. Mikule Jakub   Gryf Liberec
3. Hanuš Daniel   SKBU Trutnov
         
Kata žáci 10-11 let + 6. kyu    
1. Hradský Jakub   Kobra Kladno
2. Šanda Jáchym   SKBU Trutnov
3. Hrazdír Luboš   SK Trial
3. Adámek Martin   Karate Hlinsko
         
Kata žákyně 10-11 let 8.-7. kyu    
1. Hanvaldová Nicol   SSC Česká Lípa
2. Doležalová Petra   SKBU Trutnov
3. Rudolfská Lucie   TJ Slavia Kroměříž
3. Bialková Tereza   TJ Fulnek
         
Kata žákyně 10-11 let + 6. kyu    
1. Hanvaldová Nicol   SSC Česká Lípa
2. Čubová Eliška   SKK Attfis Ostrava
3. Doležalová Petra   SKBU Trutnov
3. Krajčíková Zuzana   VSK VŠB-TU Ostrava
         
Kata žáci 12-13 let 8. – 7. kyu    
1. Trličík Pavel   Karate Lions Pardubice
2. Hlobeň Tomáš   SSC Česká Lípa
3. Zuzánek Matěj   Gryf Liberec
3. Křenek Michal   Gryf Liberec
         
Kata žáci 12-13 let + 6. kyu    
1. Hertl Jan     Karate Lions Pardubice
2. Ferad Jakub   SKK Attfis Ostrava
3. Trličík Pavel   Karate Lions Pardubice
3. Pochman Jiří   SKK Attfis Ostrava
         
Kata žákyně 12-13 let 8. – 7. kyu  
1. Rálišová Jana   SSC Česká Lípa
2. Kopřivová Michala   SSC Česká Lípa
3. Kindlová Veronika   Karate Lions Pardubice
3. Zuzánková Anežka   Gryf Liberec
         
Kata žákyně 12-13 let + 6. kyu    
1. Rálišová Jana   SSC Česká Lípa
2. Anovčínová Andrea   SKBU Trutnov
3. Pírková Sandra   SKBU Trutnov
3. Kopřivová Michala   SSC Česká Lípa
         
Kata dorostenci 14-15 let 8.-7. kyu  
1. Rethy Ondřej   Gryf Liberec
2. Sikora Jakub   TJ Fulnek
3.        
3.        
         
Kata dorostenky 14-15 let 8.-7. kyu  
1. Papučíková Nikola   VSK VŠB-TU Ostrava
2. Pirožková Michaela   SKBU Trutnov
3.        
3.        
         
Kata dorostenci 14-15 let + 6. kyu  
1. Ducheček Petr   Karate Lions Pardubice
2. Říman Jan   TJ Fulnek
3. Myška Dan   Karate Ždírec nad Doubravou
3. Vobruba Jan   Karate Lions Pardubice
         
Kata dorostenky 14-15 let + 6. kyu  
1. Wagnerová Anna Marie SKBU Trutnov
2. Šormová Pavla   SKBU Trutnov
3. Pirožková Michaela   SKBU Trutnov
3. Papučíková Nikola   VSK VŠB-TU Ostrava
         
Kata junioři 16-17 let    
1. Paterson Blade Ahran Karate Lions Pardubice
2. Horák Rudolf   SKBU Trutnov
3. Mucha Jakub   Karate Lions Pardubice
3.        
         
Superkick minižáci do 6. let    
1. Dobrozemský Lukáš   SKK Attfis Ostrava
1. Noštinský Sebastián   VSK VŠB-TU Ostrava
         
Superkick minižákyně do 6. let  
1. Jančíková Kamila   Karate Přelouč
1. Hrazdírová Valentýna   SK Trial
         
Superkick žáči 7-9 let    
1. Trličík Da niel   Karate Lions Pardubice
1. Paterson Galen Darren Karate Lions Pardubice
3. Kasal Michal   Karate Lions Pardubice
         
Superkick žáci 10-11 let    
1. Hrazdír Luboš   SK Trial
1. Haradský Jakub   Kobra Kladno
3. Šanda Jáchym   SKBU Trutnov
         
Superkick žákyně 10-11 let    
1. Josková Sabina   SC karate Pardubice
1. Hanvaldová Nicol   SSC Česká Lípa
3. Makovcová Šárka   SK Kamiwaza karate
         
Superkick žáci 12-13 let    
1. Trličík Pavel   Karate Lions Pardubice
1. Altenburg Felix   Kobra Kladno
3. Hertl Jan     Karate Lions Pardubice
         
Superkick žákyně 12-13 let    
1. Rálišová Jana   SSC Česká Lípa
1. Enkhbold Tsoomoo   SC karate Pardubice
3. Anovčínová Andrea   SKBU Trutnov
         
Superkick dorostenci 14-15 let  
1. Vobruba Jan   Karate Lions Pardubice
1. Hislop Janek James   Karate Lions Pardubice
3. Ducheček Petr   Karate Lions Pardubice
         
Superkick dorostenky 14-15 let  
1. Wagnerová Anna Marie SKBU Trutnov
1. Klusáčková Michaela   SK Kamiwaza karate
3. Šormová Pavla   SKBU Trutnov
         
Superkick junioři 16-17 let    
1. Mucha Jakub   Karate Lions Pardubice
1. Horák Rudolf   SKBU Trutnov
3. Paterson Blade Ahran Karate Lions Pardubice
         
Superkick juniorky 16-17 let    
1. Říhová Kristýna   SC karate Pardubice
1.        
3.        
         
Kimite minižáci do 6 let    
1. Dobrozemský Lukáš   SKK Attfis Ostrava
2.        
3.        
3.        
         
Kumite žáci 7-9 let 8. – 7. kyu BRH  
1. Kasal Michal   Karate Lions Pardubice
2. Orság Tomáš   SKBU Trutnov
3. Makovský Zbyněk   Karate Lions Pardubice
3. Filip Ondřej   Gryf Liberec
         
Kumite žákyně 7-9 let 8. – 7. kyu BRH  
1. Vaškovská Michaela   Gryf Liberec
2. Děrešová Gabriela   SK Kamiwaza karate
3. Puldová Marie   Karate Lions Pardubice
3. Kindlová Veronika   Karate Lions Pardubice
         
Kumite žáci 7-9 let + 6. kyu -32kg  
1. Paterson Galen Darren Karate Lions Pardubice
2. Panchartek Tomáš   Karate Lions Pardubice
3.        
3.        
         
Kumite žáci 7-9 let + 6. kyu +32kg  
1. Pochman Jakub   SKK Attfis Ostrava
2. Krejčí Vojtěch   SK Kamiwaza karate
3.        
3.        
         
Kumite žákyně 7-9 let bez rozdílu STV BRH
1. Vaškovská Michaela   Gryf Liberec
2. Puldová Marie   Karate Lions Pardubice
3. Ondroušková Amálie   SKK Attfis Ostrava
3.        
         
Kumite žáci 10-11 let 8.-7. kyu -35kg  
1. Vrba Michal   TJ Fulnek
2. Šikola Ondřej   SKBU Trutnov
3. Mikule Jakub   Gryf Liberec
3. Trličík Daniel   Karate Lions Pardubice
         
Kumite žáci 10-11 let 8.-7. kyu +35kg  
1. Boček Jáchym   SK Kamiwaza karate
2. Doubravský Matouš   Gryf Liberec
3. Kasal Lukáš   Karate Lions Pardubice
3. Panchartek Tomáš   Karate Lions Pardubice
         
Kumite žákyně 10-11 let 8.-7. kyu -35kg  
1. Hanvaldová Nicol   SSC Česká Lípa
2. Doležalová Petra   SKBU Trutnov
3.        
3.        
         
Kumite žákyně 10-11 let 8.-7. kyu +35kg  
1. Bialková Tereza   TJ Fulnek
2. Rudolfská Lucie   TJ Slavia Kroměříž
3. Řezníčková Karolína   Karate Lions Pardubice
3.        
         
Kumite žáci 10-11 let + 6. kyu -35kg  
1. Dušek Bohuslav   KCK team
2. Macek Tomáš   SKBU Trutnov
3. Adámek Martin   Karate Hlinsko
3.        
         
Kumite žáci 10-11 let + 6. kyu +35kg  
1. Hrazdír Luboš   SK Trial
2. Doubravský Matouš   Gryf Liberec
3. Šanda Jáchym   SKBU Trutnov
3.        
         
Kumite žákyně 10-11 let + 6. kyu BRH  
1. Josková Sabina   SC karate Pardubice
2. Makovcová Šárka   SK Kamiwaza karate
3. Čubová Eliška   SKK Attfis Ostrava
3.        
         
Kumite žáci 12-13 let 8.-7. kyu BRH  
1. Trličík Pavel   Karate Lions Pardubice
2. Zuzánek Matěj   Gryf Liberec
3. Křenek Michal   Gryf Liberec
3.        
         
Kumite žákyně 12-13 let 8.-7. kyu BRH  
1. Enkhbold Tsoomoo   SC karate Pardubice
2. Kotalová Sára   TJ Fulnek
3. Kopřivová Michala   SSC Česká Lípa
3.        
         
Kumite žáci 12-13 let + 6. kyu -45kg  
1. Kovařík Filip   Karate Lions Pardubice
2. Hertl Jan     Karate Lions Pardubice
3. Smolař Marek   SC karate Pardubice
3.        
         
Kumite žáci 12-13 let + 6. kyu -52kg  
1. Netolický Radek   Karate Lions Pardubice
2. Eremenko Gleb   Karate Spektra Praha
3. Pochman Jiří   SKK Attfis Ostrava
3. Altenberg Felix   Kobra Kladno
         
Kumite žáci 12-13 let + 6. kyu +52kg  
1. Zuzánek Matěj   Gryf Liberec
2. Lin David     SK Kamiwaza karate
3. Krejčí Dominik   SKBU Trutnov
3.        
         
Kumite žákyně 12-13 let + 6. kyu BRH  
1. Enghbold Tsoomoo   SC karate Pardubice
2. Ondrejková Pavlína   SK Kamiwaza karate
3. Pírková Sandra   SKBU Trutnov
3.        
         
Kumite dorostenci 14-15 let 8.-7.kyu BRH
1. Sikora Jakub   TJ Fulnek
2. Bachorík Jakub   SC karate Pardubice
3. Petruška Ondřej   TJ Fulnek
3. Rethy Ondřej   Gryf Liberec
         
Kumite dorostenci 14-15 let + 6.kyu -52kg  
1. Myška Dan   TJ karate Ždírec nad Doubravou
2. Říman Jan   TJ Fulnek
3. Bachorík Jakub   SC karate Pardubice
3.        
         
Kumite dorostenci 14-15 let + 6.kyu -57kg
1. Ducheček Petr   Karate Lions Pardubice
2. Hislop Janek James   Karate Lions Pardubice
3. Šemljanskij Vincent   SC karate Pardubice
3.        
         
Kumite dorostenci 14-15 let + 6.kyu -70kg
1. Vobruba Jan   Karate Lions Pardubice
2. Švec Pavel   SK Kamiwaza karate
3.        
3.        
         
Kumite dorostenci 14-15 let + 6.kyu +70kg
1. Rudolfský Jan   TJ Slavia Kroměříž
2. Odlas Lukáš   Kobra Kladno
3.        
3.        
         
Kumite dostenky 14-15 let + 6. kyu BRH  
1. Wagnerová Anna Marie SKBU Trutnov
2. Šormová Pavla   SKBU Trutnov
3. Klusáčková Michaela   SK Kamiwaza karate
3. Říhová Kristýna   SC karate Pardubice
         
Kumite junioři 16-17 let BRH    
1. Mucha Jakub   Karate Lions Pardubice
2. Horák Rudolf   SKBU Trutnov
3. Paterson Blade Ahran Karate Lions Pardubice
3.        

Leave a comment

Back to Top