Výsledky 2015

Lions cup, Pardubice, 12.12.2015
Kihon ido žáci do 6 let
1. Šuslík Adrian Karate Lions Pardubice
2.
Kihon ido žákyně do 6 let
1. Makovská Lucie Karate Lions Pardubice
2. Prokůpková Michaela Karate Lions Pardubice
Kata žáci 7-9 let 8.-7. kyu
1. Kastl David Champions team
2. Blažej Karel Shotokan karatedo Sadská
3. Seeman Mark Christian JKA KK Lipník nad Bečvou
3. Rataj Samuel Kobra Kladno
5. Noštinský Sebastián Hakuba karate Ostrava
5. Zwilling Šimon Hakuba karate Ostrava
7. Kasal Michal Karate Lions Pardubice
7. Makovský Zbyněk Karate Lions Pardubice
Kata žáci 7-9 let
1. Vašek Daniel SSK karate Karviná
2. Seeman Mark Christian JKA KK Lipník nad Bečvou
3. Matyska Petr Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Živnůstka Lukáš Shotokan karatedo Sadská
5. Rataj Samuel Kobra Kladno
5. Válka Jakub-Jan Karate Hlinsko
7. Blažej Karel Shotokan karatedo Sadská
7. Havel Jindřich Shotokan karatedo Sadská
Kata žákyně 7-9 let
1. Patai Stella KK Topolčany
2. Marková Ingrid KK Topolčany
3. Válková Michaela Hakuba karate Ostrava
3. Puldová Marie Karate Lions Pardubice
5.
5.
Kata žákyně 7-9 let 8.-7. kyu
1. Patai Stella KK Topolčany
2. Pokorná Eliška Champions team
3. Marková Ingrid KK Topolčany
3. Puldová Marie Karate Lions Pardubice
5. Kindlová Veronika Karate Lions Pardubice
5.
Kata žáci 10-11 let
1. Ruža Kryštof Karate klub Klatovy
2. Hradský Jakub Kobra Kladno
3. Maňko Jakub ŠK CMK Banská Bystrica
3. Čiaky Martin ŠK CMK Banská Bystrica
5. Skaličan Radovan KK Topolčany
5. Žák Zdeněk Shotokan karatedo Sadská
7. Havlíček Filip SSK Karate Karviná
7. Jabůr David SSK Karate Karviná
Kata žáci 10-11 let 8.-7. kyu
1. Skaličan Radovan KK Topolčany
2. Polák Josef SSC Česká Lípa
3. Kučera Matyáš Gryf Liberec
3. Ručka Filip Hakuba karate Ostrava
5. Endršt Jiří Champions team
5. Jabůrek David SSK karate Karviná
7. Svoboda Lukáš Karate Lions Pardubice
7. Trličík Daniel Karate Lions Pardubice
Kata žákyně 10-11 let
1. Šaligová Michaela KK Topolčany
2. Hanvaldová Nicol SSC Česká Lípa
3. Krátká Natálie Shotokan karatedo Sadská
3. Mišáková Veronika Karate Do Dvůr Králové nad Labem
5. Škaldová Pavlína Karate Do Dvůr Králové nad Labem
5. Mrkvičková Alžběta Karate Do Dvůr Králové nad Labem
7.
7.
Kata žákyně 10-11 let 8.-7. kyu
1. Šaligová Michaela KK Topolčany
2. Hanvaldová Nicol SSC Česká Lípa
3. Krátká Natálie Shotokan karatedo Sadská
3. Řezníčková Karolína Karate Lions Pardubice
5. Kerbelová Barbora Champions team
5. Türke Agáta Shotokan karatedo Sadská
7.
7.
Kata žáci 12-13 let
1. Schlosser Daniel KK Topolčany
2. Hlobeň Tomáš SSC Česká Lípa
3. Miller Viktor Kobra Kladno
3. Leitner Daniel KASR Žamberk
5. Hnyk Daniel Karate Vrchlabí
5. Bukovský Jan Karate Do Dvůr Králové nad Labem
7.
7.
Kata žáci 12-13 let á.-7. kyu
1. Hnyk Daniel Karate Vrchlabí
2. Hlobeň Tomáš SSC Česká Lípa
3. Sieger Ron Shotokan karatedo Sadská
3. Leitner Daniel KASR Žamberk
5.
Kata dorostenci 14-15 let
1. Majera Dominik SKBU Trutnov
2. Trličík Pavel Karate Lions Pardubice
3. Maňhal Ondřej SKBU Trutnov
3. Rajsner Denis Karate Do Dvůr Králové nad Labem
5. Sedlák Mikuláš Karate Lions Pardubice
5.
Kata dorostenky 14-15 let
1. Jaňourová Terezie Kobra Kladno
2. Poliaková Sofia ŠK CMK Banská Bystrica
3. Šormová Pavla SKBU Trutnov
3. Papučíková Nikola Hakuba karate Ostrava
5. Hanesová Nina ŠK CMK Banská Bystrica
5.
Kata juniorky 16-17 let
1. Křížová Sabina Mate’s SK Brno
2. Jůnová Tereza Champions team
3.
Kata muži +16 let
1. Vaněk Matouš Karate Vision Praha
2. Slanař Jakub Kesl Ryu Praha
3. Podroužek Libor Kesl Ryu Praha
3. Mišák Josef Karate Do Dvůr Králové nad Labem
5. Schiffmann Tomáš Kamikaze Mladá Boleslav
5. Čech Ondřej Kobra Kladno
Kata ženy +16 let
1. Mišová Veronika Tarokan Brno
2. Křížová Sabina Mate’s SK Brno
3. Jůnová Tereza Champions team
3. Peško Denisa ŠK CMK Banská Bystrica
5. Salfická Monika Karate Lions Pardubice
Kata muži +35 let
1. Sláma Martin Kesl ryu Praha
2. Lasha Kodua Georgian Shitokay karatedo
3. Mišák Josef Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Dartsimelia Gogita Georgian Shitokay karatedo
Kata ženy +35 let
1. Poláková Alena SSC Česká Lípa
2.
Minikumite žákyně do 6 let
1. Makovská Lucie Karate Lions Pardubice
2. Prokůpková Michaela Karate Lions Pardubice
Kumite žáci 7-9 let -27kg
1. Kastl David Champions team
Kumite žáci 7-9 let -32kg
1. Kastl David Champions team
2. Seeman Mark Christian JKA KK Lipník nad Bečvou
3. Šolin Jakub Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Blažej Karel Shotokan karatedo Sadská
5. Tománek Jan Shotokan karatedo Sadská
5. Matyska Petr Karate Do Dvůr Králové nad Labem
7. Filip Ondřej Gryf Liberec
7. Flajšinger Filip Gryf Liberec
Kumite žáci 7-9 let 8.-7. kyu +32kg
1. Kasal Michal Karate Lions Pardubice
2. Merhulík Vojtěch Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Duchoň Martin Fight club České Budějovice
3. Haupt Dennis Karate Lions Pardubice
5. Silber Marek KASR Žamberk
5.
7.
Kumite žáci 7-9 let +32kg
1. Kasal Michal Karate Lions Pardubice
2. Ulrich Filip KASR Žamberk
3. Duchoň Martin Fight club České Budějovice
3. Merhulík Vojtěch Karate Do Dvůr Králové nad Labem
5. Silber Marek KASR Žamberk
Kumite žáci 7-9 let Ippon shobu
1. Kasal Michal Karate Lions Pardubice
2. Kastl David Champions team
3. Duchoň Martin Fight club České Budějovice
3. Šolin Jakub Karate Do Dvůr Králové nad Labem
5. Merhulík Vojtěch Karate Do Dvůr Králové nad Labem
5. Leitner Jan KASR Žamberk
7. Panchartek Tomáš Karate Lions Pardubice
Kumite žákyně 7-9 let 8.-7. kyu -30kg
1. Kindlová Veronika Karate Lions Pardubice
2. Puldová Marie Karate Lions Pardubice
3. Marková Ingrid KK Topolčany
3.
Kumite žákyně 7-9 let 8.-7. kyu +30kg
1. Štecová Kateřina Champions team
2. Pokorná Eliška Champions team
3.
3.
Kumite žákyně 7-9 let Ippon shobu
1. Štecová Kateřina Champions team
2. Pokorná Eliška Champions team
3. Kindlová Veronika Karate Lions Pardubice
3.
Kumite žáci 10-11 let 8.-7. kyu -35kg
1. Trličík Daniel Karate Lions Pardubice
2. Zeman Ondřej Karate Lions Pardubice
3. Bradáč Lukáš Gryf Liberec
3. Kučera Matyáš Gryf Liberec
5.
Kumite žáci 10-11 let 8.-7. kyu +35kg
1. Endršt Jiří Champions team
2. Navrátil Tomáš SC karate Pardubice
3. Havlíček Filip SSK karate Karviná
3. Parish Oscar KASR Žamberk
5. Exler Jakub KASR Žamberk
5. Jabůrek David SSK karate Karviná
Kumite žáci 10-11 let -30kg
1. Maňko Jakub ŠK CMK Banský Bystrica
2. Doleček Ondřej Karate Ústí nad Orlicí
3. Bubeník Filip Champions team
3.
Kumite žáci 10-11 let -35kg
1. Čiaky Martin ŠK CMK Banský Bystrica
2. Dušek Bohuslav KASR Žamberk
3. Ruža Kryštof Karate klub Klatovy
3. Olšavský Nikolas Karate Ústí nad Orlicí
5. Bazoni Patrik Champions team
5.
Kumite žáci 10-11 let -41kg
1. Kajaia Luka Georgian Shitokay karatedo
2. Šustík Jakub Karate Ústí nad Orlicí
3. Hofmeister Pavel Shotokan karatedo Sadská
3. Kadlec Lukáš Shotokan karatedo Sadská
5. Ursiny Kristián ŠK CMK Banská Bystrica
5.
Kumite žáci 10-11 let +41kg
1. Mikeladze Semo Georgian Shitokay karatedo
2. Pavlovský Viliam Shotokan karatedo Sadská
3. Höfer Tomáš Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Moravec Matyáš Karate Do Dvůr Králové nad Labem
5.
5.
Kumite žáci 10-11 let Ippon Shobu
1. Kajaia Luka Georgian Shitokay karatedo
2. Mikeladze Semo Georgian Shitokay karatedo
3. Čiaky Martin ŠK CMK Banský Bystrica
3. Maňko Jakub ŠK CMK Banský Bystrica
Kumite žákyně 10-11 let 8.-7. kyu -35kg
1. Kerbelová Barbora Champions team
2. Hanvaldová Nicol SSC Česká Lípa
3. Mišáková Veronika Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Řezníčková Karolína Karate Lions Pardubice
5. Bečková Johana KASR Žamberk
5. Mrkvičková Alžběta Karate Do Dvůr Králové nad Labem
Kumite žákyně 10-11 let 8.-7. kyu +35kg
1. Šaligová Michaela KK Topolčany
2. Škaldová Pavlína Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Krátká Natálie Shotokan karatedo Sadská
Kumite žákyně 10-11 let Ippon shobu
1. Kerbelová Barbora Champions team
2. Škaldová Pavlína Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Mišáková Veronika Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Mrkvičková Alžběta Karate Do Dvůr Králové nad Labem
5. Řezníčková Karolína Karate Lions Pardubice
Kumite žáci 12-13 let 8.-7. kyu -39kg
1. Bubeník Pavel Champions team
2. Hnyk Daniel Karate Vrchlabí
3.
3.
Kumite žáci 12-13 let 8.-7. kyu +39kg
1. Sieger Ron Shotokan karatedo Sadská
2. Leitner Daniel KASR Žamberk
3.
3.
Kumite žáci 12-13 let -52kg
1. Krišal Filip Shotokan karatedo Sadská
2. Miller Viktor Kobra Kladno
3. Bukovský Jan Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Hrnčíř Martin SKBU Trutnov
5.
5.
Kumite žáci 12-13 let +52kg
1. Schwartz Róbert Karate klub Union Košice
2. Škalda Petr Sokol Náchod oddíl Karate
3. Gall Viktor SSK karate Karviná
3.
Kumite žáci 12-13 let Ippon shobu
1. Schwartz Róbert Karate klub Union Košice
2. Hrnčíř Martin SKBU Trutnov
3. Bubeník Pavel Champions team
3. Bukovský Jan Karate Do Dvůr Králové nad Labem
Kumite dorostenci 14-15 let -52kg
1. Abashidze Giorgi Georgian Shitokay karatedo
2. Sudanze Shalva Georgian Shitokay karatedo
3. Olšavský Marian Karate Ústí nad Orlicí
3. Netolický Radek Karate Hlinsko
5. Maňhal Ondřej SKBU Trutnov
Kumite dorostenci 14-15 let -57kg
1. Šemljanskij Vincent SC karate Pardubice
2. Rajsner Denis Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Ivanidze Giorgi Georgian Shitokay karatedo
3. Trličík Pavel Karate Lions Pardubice
5.
Kumite dorostenci 14-15 let -63kg
1. Majera Dominik SKBU Trutnov
2.
3.
3.
Kumite dorostenci 14-15 let -70kg
1. Jílek Lukáš Champions team
2.
3.
3.
Kumite dorostenci 14-15 let Open
1. Abashidze Giorgi Georgian Shitokay karatedo
2. Majera Dominik SKBU Trutnov
3. Nevole Josef Karate Lions Pardubice
3. Netolický Radek Karate Hlinsko
5. Maňhal Ondřej SKBU Trutnov
5. Olšavský Marian Karate Ústí nad Orlicí
7. Trličík Pavel Karate Lions Pardubice
Kumite dorostenci 14-15 let Ippon shobu
1. Jílek Lukáš Champions team
2. Maňhal Ondřej SKBU Trutnov
3. Olšavský Marian Karate Ústí nad Orlicí
3. Nevole Josef Karate Lions Pardubice
Kumite dorostenky 14-15 let -54kg
1. Kalčoková Lujza ŠK CMK Banská Bystrica
2. Petrovičová Laura ŠK CMK Banská Bystrica
3. Týlová Eliška KK Lichnice
3.
Kumite dorostenky 14-15 let +54kg
1. Wagnerová Anna-Marie SKBU Trutnov
2. Lojdová Anna Champions team
3. Šormová Pavla SKBU Trutnov
3. Laliová Viktória ŠK CMK Banská Bystrica
5.
5.
Kumite dorostenky 14-15 let Open
1. Kalčoková Lujza ŠK CMK Banská Bystrica
2. Wagnerová Anna-Marie SKBU Trutnov
3. Lojdová Anna Champions team
3. Týlová Eliška KK Lichnice
5. Petrovičová Laura ŠK CMK Banská Bystrica
5.
Kumite dorostenky 14-15 let Ippon shobu
1. Kalčoková Lujza ŠK CMK Banská Bystrica
2. Laliová Viktória ŠK CMK Banská Bystrica
3. Týlová Eliška KK Lichnice
3. Šormová Pavla SKBU Trutnov
Kumite junioři 16-17 let -61kg
1. Kucherenko Vitali Georgian Shitokay karatedo
2.
Kumite junioři 16-17 let -68kg
1. Slanař Jakub Kesl ryu Praha
2. Pohronský Daniel ŠK CMK Banská Bystrica
3. Mucha Jakub Karate Hlinsko
3. Kucherenko Vitali Georgian Shitokay karatedo
Kumite junioři 16-17 let +76kg
1. Pleva Tomáš KK Lichnice
2.
             
Kumite junioři 16-17 let Open
1. Kucherenko Vitali Georgian Shitokay karatedo
2. Pohronský Daniel ŠK CMK Banská Bystrica
3. Pleva Tomáš KK Lichnice
3. Mucha Jakub Karate Hlinsko
             
Kumite junioři 16-17 let Ippon shobu
1. Kucherenko Vitali Georgian Shitokay karatedo
2. Pohronský Daniel ŠK CMK Banská Bystrica
3. Pleva Tomáš KK Lichnice
3. Mucha Jakub Karate Hlinsko
Kumite juniorky 16-17 let +59kg
1. Ťažká Lenka ŠK CMK Banská Bystrica
2. Budajová Michaela Champions team
3.
3.
Kumite juniorky 16-17 let OPEN
1. Ťažká Lenka ŠK CMK Banská Bystrica
2. Budajová Michaela Champions team
3.
3.
Kumite juniorky 16-17 let Ippon shobu
1. Ťažká Lenka ŠK CMK Banská Bystrica
2. Budajová Michaela Champions team
3.
3.
Kumite muži +18 let -60kg
1. Podroužek Libor Kesl ryu Praha
2.
Kumite muži +18 let -67kg
1. Darbaidze Anzori Georgian Shitokay karatedo
2. Mišák Josef Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Podroužek Libor Kesl ryu Praha
3.
Kumite muži +18 let -84kg
1. Galeshvili Beka Georgian Shitokay karatedo
2.
3.
3.
Kumite muži +18 let +84kg
1. Pauliny Peter ŠK CMK Banská Bystrica
2.
3.
Kumite muži +18 let Open
1. Darbaidze Anzori Georgian Shitokay karatedo
2. Galeshvili Beka Georgian Shitokay karatedo
3. Pauliny Peter ŠK CMK Banská Bystrica
3.
Kumite muži +18 let Ippon shobu
1. Pekuniak David Champions team
2. Darbaidze Anzori Georgian Shitokay karatedo
3. Galeshvili Beka Georgian Shitokay karatedo
3. Pekuniak Daniel Champions team
Kumite ženy +18 let -55kg
1. Schwartzová Zuzana Karate klub Union Košice
2.
Kumite ženy +18 let -61kg
1. Plašilová Regina Karate Do Dvůr Králové nad Labem
2.
Kumite ženy +18 let -68kg
1. Djemileva Elvíra Kesl ryu Praha
2.
         
Kumite ženy +18 let Open
1. Schwartzová Zuzana Karate klub Union Košice
2. Plašilová Regina Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3. Djemileva Elvíra Kesl ryu Praha
3.
Kumite ženy +18 let Ippon shobu
1. Schwartzová Zuzana Karate klub Union Košice
2. Plašilová Regina Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3.
Kumite muži +35 let Open
1. Pekuniak Daniel Champions team
2. Pekuniak David Champions team
3. Lasha Kodua Georgian Shitokay karatedo
3. Dartsimelia Gogita Georgian Shitokay karatedo

Leave a comment

Back to Top