Vítejte

Pozvánka ředitele turnaje

ondrej-charvat(1)

Vážení přátelé sportu a karate,

je mi ctí Vás osobně pozvat na již 3. ročník turnaje Karate Lions Cup do Pardubic.

Tentokrát jsme se pokusili tento turnaj posunout o několik dalších stupínků výše.

Ve spolupráci s primátorem města Pardubic Ing. Martinem Charvátem, který nad turnajem převzal osobní záštitu, jsme pro Vás připravili důstojné zázemí v nově zrekonstruované hale v Dašické ulici v Pardubicíh.

Turnaj se dostal do hledáčku Světového svazu karate WSF (World Shotokan Federation – oficiálně uznaná organizace karate stylu Shotokan organizací WKF) a usiluje o pozici v mezinárodním kalendáři soutěží.

Věřím, že se nám podaří vytvořit další zajímavý turnaj karate v České republice, kde si budou moci předat své zkušenosti začínající i pokročilí karatisté.

Za celý organizační tým přeji všem závodníkům hodně štěstí a spoustu pěkných sportovních zážitků.

Ing. Ondřej Charvát
ředitel turnaje

Zdravice primátora Pardubic

Charvát_MMP
Vážení příznivci sportu a karate zvlášť,

je mi potěšením, že Vás mohu pozvat do Pardubic na letošní ročník turnaje Karate Lions Cup, který má v Pardubicích již svoji tradici. Ba co víc, je stále úspěšnější! Roste počet přihlášených i tatami, která jsou pro karatisty od žákovských kategorií až po dospělé k jejich duelům připravena. A pokud se letošní ročník vydaří, má toto mezinárodní klání velkou šanci dostat se do oficiálního kalendáře světového svazu a stát se tak součástí Světového poháru v karate Shotokan.

Držím organizátorům turnaje palce, aby v pořadí už třetí Karate Lions Cup v historii získal takový punc dokonalosti, který ho katapultuje mezi mezinárodní elitu. A nám, divákům, neskromně přeji, abychom mohli být svědky kvalitních zápasů v tomto japonském bojovém umění a užili si skvělou podívanou!

Ing. Martin Charvát
primátor Pardubic

 

Back to Top